Piteň Open XVIII
Startande spelare:   43     F÷rdelning herrar/damer:   84%/16%
Totalt antal starter: 130 Antal spelade starter: 130
 
Webbl÷sning utvecklad av:  Meriq AB    

Alla anmńlda spelare

F÷ljande spelare ńr anmńlda till Piteň Open XVIII just nu:

Namn/Klubb Tńvling Start
Anton Sandberg
BK Loet
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00
Piteň Light Open XIX Semifinal
Axel Simonsson
Bodens BS
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00 (R)
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 2
Piteň Light Open XIX Matchspel Semifinaler
Piteň Light Open XIX Final
Carl Wikhede
Piteň BK
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Caroline Johansson
Pite BF
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00 (R)
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 2
Daniel Lindblom
Team Berget BK
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00 (R)
Daniel Tserni
BK Loet
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 2
Emil Holmberg
Bodens BS
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 2
Piteň Light Open XIX Matchspel Semifinaler
Erik Lundstr÷m
Pite BF
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30
Erik Synnergňrd
Piteň BK
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30 (R)
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Filip Axheim
Piteň BK
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 19:00 (R)
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
G÷te Windelňs
Jonsta BK
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30
Ian Robinson
AIK
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Isak Windelňs
Jonsta BK
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30
Jesper Johansson
Bodens BS
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Jessica Str÷m
Junsele BK
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 19:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 2
Johnny Johansson
Piteň BK
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Jojje Str÷m
Junsele BK
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 19:00 (R)
J÷rgen Iversen
Piteň BK
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Karin Borgstr÷m
BK Flash
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 19:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Kenth Holmgren
Bodens BS
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00 (R)
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Kurt Pettersson
Piteň BK
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30
Lars Sandberg
Pite BF
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30
Leif Sandberg
Piteň BK
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Louise Helgesson
Piteň BK
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30 (R)
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Ludwig Ingerskog
Bodens BS
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00 (R)
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Mats Lundstr÷m
Nordingrň BK
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 19:00 (R)
Mats Olsson
Team Berget BK
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Mikael Eriksson
Team Berget BK
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Mikael Pallin
Jonsta BK
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30
Piteň Light Open XIX Semifinal
Oili Andersson
Nordingrň BK
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 19:00 (R)
Per-Wilhelm Nystr÷m
Pite BF
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Peter Backefalk
Team Berget BK
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Peter Lundstr÷m
Pite BF
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30
Philip Strandgren
BK Prana
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 2
Piteň Light Open XIX Matchspel Semifinaler
Sara Almqvist
BK Prana
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30
Piteň Light Open XIX Semifinal
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 2
Staffan Bergdahl
Bodens BS
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00 (R)
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 1
Piteň Light Open XIX Matchspel steg 2
Piteň Light Open XIX Matchspel Semifinaler
Piteň Light Open XIX Final
Stefan Borgstr÷m
BK Flash
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
Ulf Pettersson
Pite BF
Piteň Light Open XIX Torsdagen den 4 november 19:30
Ulf Pettersson
Piteň BK
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Ulrika Iversen
Pite BF
Piteň Light Open XIX Tisdagen den 2 november 19:30
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 19:00 (R)
Urban Norman
Junsele BK
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 19:00 (R)
William Holmgren
Bodens BS
Piteň Light Open XIX S÷ndagen den 31 oktober 14:00
Piteň Light Open XIX Fredagen den 5 november 17:00 (R)
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 16:00 (R)
Piteň Light Open XIX Semifinal
┼ke Tserni
BK Loet
Piteň Light Open XIX L÷rdagen den 6 november 13:00

TOTALT: 43 SPELARE